Odzież używana Poznań z Anglii, Irlandii, Szwecji i Austrii

Oferowane Produkty

W naszej ofercie znajduje się odzież używana z Irlandii, jaka jest przez nas bezpośrednio sprowadzana do Polski. Mamy pełne przekonanie, że ubrana, jakie znajdują się w naszej ofercie, nie są brudnymi, podartymi szmatami, ale ubraniami, jakich ktoś potrzebował się pozbyć wymieniając swoje np swetry.

Ciuchy używane z Szwecji ręczy oryginalność towaru. Dzięki metodzie skupowania artykułów z dostatnich dzielnic, nasz towar jest rzadki, wiecznie estetyczny, z wiarygodnego źródła.

Odzież używana z Szwecji to głównie ubrania, jakie nie są bezwartościowe. Nie są to odzież, które w pospolitych warunkach trafiłyby do śmietnika, a w zamian tego trafiają na sprzedaż do innych krajów. Są to ciuchy używane, która trafia w drugi obieg, z uwagi na niezużycie materiału, dobrą jakość, którą wielokrotnie cechuje się eleganckie ciuchy.

Renoma ubrań używanych w dużej mierze wiąże się z tym, że nikt nie jest w stanie odróżnić, czy mamy na sobie ciuch z wyprzedaży, kupiony za kompletną cenę, czy przypuszczalnie odnaleziony w lumpeksie.

Odzież używana jest niesortowana i markowa!

Szybki Kontakt

Hurtownia odzieży używanej Poznań Hurtex
ul.Kamińskiego 234
62-234 Poznań

Telefon: 605 847 524